نگاهی به یک سال گذشته جلسات باز

فرا رسیدن عید نوروز و سال جدید، نوید آغازی نو را برما می‌دهد. آغازی از جنس طراوات و شادابی. سال ۹۶، زمانی که عهده‌دار برگزاری فصل جدید از جلسات باز شده‌بودیم، چالش‌های مسیر پیش رو ما را به تردید و نگرانی می‌انداخت، مسیری که پیش از ما افرادی به مراتب کاردان‌تر و با تجربه‌تر آن را آغاز کرده بودند اما بعد از برگزاری بیش از ۱۵۰ جلسه از ادامه مسیر منصرف گشتند.

با این حال نیاز شدید تبریز به ترویج فرهنگ به اشتراک گذاری دانش و افزایش سطح دانش علمی جامعه فناوری اطلاعات تبریز ما را به ادای دین و برگزاری این جلسات مصمم نمود و از سال ۹۶ برگزاری این جلسات از سر گرفته شد. بیش از یک سال از زمان بستن آن پیمان می‌گذرد، در طی این یک سال توانستیم با کمک ارائه‌دهندگان و دلگرمی شما همراهان ۲۲ جلسه در موضوعات مختلف برگزار نماییم. جلساتی با موضوعات برنامه‌نویسی، مارکتینگ، فناوری‌های نوین با عناوین مختلفی همچون بلاکچین، NodeJs، سئو، بازاریابی درونگرا، اینترنت اشیا، استراتژی محتوا و… .

با کمک ۳۰ ارائه دهنده بیش از ۶۰۰ علاقمند به موضوعات مختلف را گردهم آوردیم تا به هدف اصلی برگزاری جلسات باز، یعنی ترویج فرهنگ به اشتراک گذاری دانش، دست یابیم. در یک سالگی جلسات باز جشن کوچکی را در کنار بیش از ۷۰ نفر از میزبانان جلسات، ارائه دهندگان و همراهان دائمی را برای تقدیر از ارائه دهندگان، ارائه گزارش از فعالیت یک‌ساله گذشته و برنامه‌های آتی تیم برگزاری جلسات باز، برگزار کردیم.

در جشن یکسالگی جلسات باز علاوه بر تقدیر از ارائه دهندگان، مشکلاتی که در یک سال اخیر تیم برگزاری با آن‌ها دست به گریبان بود نیز مطرح گشت، مشکلاتی همچون یافتن میزبان و همچنین یافتن ارائه دهندگان.

هم اکنون خوشحالیم که به یکسالگی فصل جدید جلسات باز رسیده‌ایم و توانسته‌ایم این مسیر را به یاری شما طی کنیم. ما همچنان در مسیر ارتقا دانش قدم برخواهیم داشت و تمام تلاشمان را برای هرچه بهتر شدن کیفیت جلسات خواهیم نمود. ادامه این مسیر بدون همراهی شما میسر نخواهد بود. پس اگر فضای برای میزبانی دارید و یا خودتان یا فردی را مناسب برای ارائه می‌دانید و یا در برگزاری جلسات تمایل به همکاری دارید از صفحه تماس با ما اطلاعات خودتان را برای ما ارسال نمیایید.

در آخر از طرف تیم برگزاری جلسات باز پیشاپیش فرا رسیدن سال نو خورشیدی را به همه شما عزیزان تبریک می‌گوییم و بهترین‌ها را برای شما آرزو می‌کنیم.

 

جشن یکسالگی جلسات باز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code